درباره ما

گروه طراحی خلاقانه دیجیتال بعنوان یک گروه خلاق در صنعت تبلیغات، پس از بررسی های فراون نیازهای موجود در بازار و کمبودهای آن به این نتیجه رسید که جای یک گروه منسجم تبلیغات و خدمات که با ارزانترین قیمت و بیشترین تنوع و بهترین کیفیت پاسخ گوی نیاز مشتریان باشد خالی است.

از اینرو با در نظر گرفتن ۳ مقوله مهم قیمت پایین، تنوع بسیار و کیفیت مطلوب در خدمات ارائه شده توسط این گروه اقدام به راه اندازی انواع خدمات تبلیغاتی مورد تیاز مشتریان، و ارائه خدمات جدید در حوزه تبلیغات نمود.

این گروه از ابتدای فعالیت خود با بهره مندی از نیروی کار جوان و متخصص و همچنین با کمک و همراهی مشتریان وفادار، توانسته جایگاه خود را در صنعت تبلیغات حفظ نماید و به اهداف ویژه خود در این زمینه دست یابد.

گروه طراحی خلاقانه دیجیتال یکی از کاملترین گروه های تبلیغاتی می باشد که با بهره گیری از متخصصین مجرب با هدف بهبود صنعت تبلیغات کشور در حال خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

logo-samandehi

صنعت چاپ

گروه طراحی خلاقانه دیجیتال ارائه دهنده کلیه خدمات تبلیغاتی از جمله طراحی سایت، طراحی و چاپ کارت ویزیت، سربرگ، ست اداری، بروشور، کاتالوگ، هدایای تبلیغاتی، پاکت نامه و انواع سفارشات عمومی و اختصاصی می باشد.

سفارشات

گروه طراحی خلاقانه دیجیتال دارای برترین وب سایت در صنعت تبلیغات است. گروه طراحی خلاقانه دیجیتال این ایده را برای سهولت کار مشتریان خود به اجرا گذاشته و به کمک این وب سایت، مشتری براحتی میتواند سفارش خود را ثبت نموده و با استفاده از آن استعلام قیمت نماید.

وب سایت

داشتن وب سایتی به منظور ارائه خدمات و محصولات، معرفی شرکت، تاریخچه و فرآیند برندسازی، امری است واجب و ضروری که این روزها تمامی شرکت ها و موسسات فعال در سطح جامعه از آن بهره جسته و از این طریق بخشی از هزینه های تبلیغات و برندسازی را کاهش داده و خود را در دنیای وب مطرح می سازند. توجه به این نکته که در حال حاضر بخش عظیم و قابل توجهی از مردم در دنیای وب فعالیت دارند خود اثباتی است به توضیحات پیشین.

گرافیک

ظاهر گرافیکی وب سایت و اپلیکیشن تاثیر به سزایی در جذب مشتری دارد. تحقیقات نشان داده است درصد قال توجهی از کاربران ورودی تنها به دلیل ظاهر مناسب و نظم پنهانی طراحی تمایل به استفاده از آن وب سایت یا اپلیکیشن را دارند. علاوه بر ظاهر کلی سایت، طراحی لوگو و بنرهای به کار گرفته شده در یک محصول نیز هرکدام بر میزان رضایت مشتری تاثیرگذارند.
درک صحیح مفاهیم رابط کاربری (UI) و دسترسی کاربری (UX)، در صورتی که در فرآیند طراحی درنظر گرفته شوند، نقش عظیمی در موفقیت و همه گیر شدن محصولتان خواهد داشت.

اپلیکیشن موبایل و وب اپ

امروزه شرایط مختلف کارفرمایان را مجاب کرده است به منظور گسترش حیطه کاری و جذب مشتریان بیشتر، کاربران فعال در سطح فضای مجازی و دنیای وب را مورد توجه خاصی قرار داده و از طریق تهیه و تنظیم وب اپ و اپلیکیشن موبایل به هدف مذکور برسند. آمار های چند سال اخیر نشان داده است حدود ۶۰ درصد کاربران فعال وب، از طریق موبایل و اسمارت فون ها وارد تارنماها شده و از خدمات بهره می برند.

سئو و استانداردها

بسیاری از مشتریان به دنبال شناساندن وب سایت خود به موتورهای جستجو به خصوصی Google هستند. با توجه به رشد چشمگیر رقابت در سطح وب در سال های اخیر روزانه شاهد افزایش اهمیت این مهم هستیم. هم چنین در این اوان، رعایت نکات استاندارد برنامه نویسی در طراحی وب سایت نیز اهمیت زیادی داشته و توسط موتورهای جستجو درنظر گرفته می شود.
طراحی سایت بر اساس این استانداردها و هم چنین رعایت سرعت در عین زیبایی وظیفه هر تیم برنامه نویسی و طراحی ای می باشد.

keyboard_arrow_up